Rozstrzygnięcie konkursów matematycznych

W roku szkolnym 2023/2024 w II półroczu uczniowie naszej szkoły brali udział w następujących konkursach matematycznych:

1. Dwuetapowym konkursie „Math–Liczek” organizowanym przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży dla uczniów klas VI szkół podstawowych – konkurs objęty patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty.

1.  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR – przeprowadzonym wśród ochotników z klas 3, 4, 6, 8.

Finalistami konkursu „Math-Liczek” wyłonionymi na etapie szkolnym są następujący uczniowie z klasy 6:

• Gabriela Malinowska
  • Magda Liżewska
  • Kamil Ciborowski

Laureatem konkursu „Math-Liczek” na etapie rejonowym został:

• Kamil Ciborowski

Kamil pokonał   23 uczniów z różnych szkół z powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego.

Uczeń ten zdobył także wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur.

Gratulujemy wysokich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.