Odganizacja pracy szkoły w trakcie egzaminu po klasie 8

W zwiazku z rozpoczynajacymi się egzaminami po klasie VIII, informuję:
1. wyjazd kursów z Zambrowa - 8.00
2. Powroty po egzaminie:
- wtorek - 11.50
- środa - 11.25
- czwartek - 11.10
Uczniowie klas 0 - VII mają w tym czasie wolne.
Opiekę zapewniają im rodzice.
Krystosiak