Konkurs o AIDS

Tradycyjnie na początku grudnia od 12 lat w naszej szkole odbywa się Szkolny konkurs Wiedzy o AIDS.

W tym roku został on przeprowadzony 9 XII. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas IV-VI: Patrycja Szymczuk, Joanna Ambroziak i Sylwia Dmochowska.

Dziewczęta odpowiadały na 20 zamkniętych pytań i uzyskały porównywalne wyniki.

Ważne, że wszyscy uczniowie klas IV-VI mogli odświeżyć wiadomości, jak uniknąć zakażenia wirusem HIV i jakie zachowania są bezpieczne w zetknięciu z osobą zakażoną.

Nagrody ( atlasy do przyrody lub biologii, notesy i długopisy ), otrzymały wszystkie trzy uczestniczki konkursu. Wręczył je osobiście wieloletni sponsor – Pan Paweł Golonko z Wydawnictwa „Nowa Era”