Konkurs o AIDS

5 grudnia 2018 r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o AIDS. Gośćmi specjalnymi i jednocześnie fundatorami nagród były pracownice Sanepidu w Zambrowie - pani Teresa Ciecierska i pani Monika Wilkowojska. Przedstawiciele klas V, VI i VII zmierzyli się w  walce o miejsca na podium. Obserwatorami konkursowych zmagań byli uczniowie klas IV – VIII. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Mateusz Owczarczuk z klasy VII, drugie - Natalia Dulkowska z klasy V, a trzecie przypadło w udziale Dominikowi Truchel z klasy VI. Tegoroczny konkurs odbył się pod  hasłem  „ Mam czas rozmawiać o HIV i AIDS”. Hasło to w pełni ukazuje główny cel organizowania konkursu na temat AIDS w naszej szkole, ponieważ najskuteczniejszym jak dotychczas sposobem ochrony przed tą chorobą jest rozmowa na temat znajomości sposobów zakażeń i wyeliminowanie ich we własnym życiu.

Organizatorem konkursu była pani Dorota Konieczna.