Mikołajki 2017

Chociaż za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w Naszej Szkole gościł już od wczesnych godzin rannych. Bo i dzień to wyjątkowy – 6 grudnia wszyscy z niecierpliwością oczekują wizyty Mikołaja. W tym wyjątkowym dniu „mikołajkowe” czapki przyozdabiały głowy społeczności szkolnej.

Członkowie Szkolnego Koła Caritas udali się z wizytą do dzieci spędzających ten dzień w zambrowskim szpitalu. Zamienili się na chwilę w Świętego Mikołaja, aby chorym dzieciom sprawić odrobinę radości. Każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami. Nie zabrakło również słodkich upominków dla pani doktor i pań pielęgniarek. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

Wszystkie upominki zostały zakupione ze środków pozyskanych przez uczniów dzięki akcji pieczenia gofrów.

Zebrano kwotę 170 złotych.