Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy i Światowy Dzień Ubogich

Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas w Osowcu uczestniczyli  w spotkaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy i Światowego Dnia Ubogich. Spotkanie, które odbyło się 2.12.2017r. w Łomży, rozpoczęło się Mszą Świętą odprawianą przez Biskupa Janusza  Stepnowskiego.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Młodzi wolontariusze mogli wspólnie świętować, porozmawiać o swoich działaniach, podzielić się swoimi doświadczeniami, pośmiać się, potańczyć nie zapominając o ich misji jaką jest pomoc drugiemu człowiekowi.

Oliwia Wiercińska, Agata Burak oraz Zuzanna Walczuk reprezentowały szkołę w finale diecezjalnego konkursu muzycznego „Święta Teresa od Dzieciątka Jezus – dzieje białego kwiatka”.

Dyrektor szkoły dziękuje Gminie Zambrów za pomoc w organizacji wyjazdu.