Konkurs o AIDS

6 grudnia 2017 r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o AIDS. Gośćmi specjalnymi i jednocześnie fundatorami nagród były pracownice Sanepidu w Zambrowie - pani Teresa Ciecierska i pani Monika Mościcka. Przedstawicielki klas V, VI i VII zmierzyły się w bardzo wyrównanej walce o miejsca na podium. Obserwatorami konkursowych zmagań byli uczniowie klas IV – VII. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Martyna Dmochowska z klasy VI, drugie - Paulina Parzych z klasy VII, a trzecie przypadło w udziale Julii Kozikowskiej z klasy V.

Tegoroczny konkurs odbył się pod  hasłem  „ Mam czas rozmawiać”, które w pełni oddaje ideę organizowania konkursu na temat AIDS w naszej szkole, ponieważ najskuteczniejszym jak dotychczas sposobem ochrony przed tą chorobą jest rozmowa na temat znajomości sposobów zakażeń i wyeliminowanie ich we własnym życiu.