Konkurs piosenki

Dnia 12 czerwca 2017r., po raz szósty, Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu zorganizowała  Gminny Konkursu Piosenki Dziecięcej  „Mały solista”.

Uczestniczyło w nim 25 dzieci ze szkól z terenu Gminy Zambrów.

Poziom tegorocznych występów był bardzo wysoki.

Komisja konkursowa w składzie:

Walczuk Grażyna  –  przewodniczący Komisji

Markowska Irena  – członek Komisji

Kotowska Elwira  –  członek Komisji

Maślańska Jolanta - członk Komisji

dokonała następującego wyboru laureatów:

I miejsca w kategorii I – nie przyznano

I miejsca w kategorii II – nie przyznano

I miejsca w kategorii III – nie przyznano

I miejsca w kategorii IV:

Krajewska Anna: „Kochan Cię”,  SP Stare Zakrzewo, opiekun: Ewa Wesołowska.

Wilińska Maja: „Bo co może mały człowiek”, SP Wiśniewo, opiekun: Elżbieta Andruszkiewicz.

I miejsca w kategorii V:

Kulesza Anna: „W deszczowym rytmie”, SP Wiśniewo, opiekun: Elżbieta Andruszkiewicz .

Malinowska Amelia: „Baśnie Pana Andersena”,  SP Osowiec, opiekun: Grażyna Kołdys.

I miejsca w kategorii  VI:

Tyborowski Michał: „ Dla ciebie mamo”, SP Poryte Jabłoń, opiekun Irena Lubiejewska.

Sienicka Aleksandra: „ Walczyk szczęśliwych dzieci”, SP Osowiec, opiekun Irena Orłowska.

Wyróżnienia otrzymały następujące dzieci:

Rykaczewska Julia „Maszeruje wiosna” SP Stary Skarżyn, opiekun: Bożena Kulesza; Kotowska Maria „Mydło lubi zabawę” SP Wiśniowo, opiekun: Zofia Wojno; Jałbrzykowski Mateusz „Babcia od bajek, dziadek od zagadek” SP Wiśniewo, opiekun: Zofia Wojno; Milczewska Alicja „Parasol dla kota” SP Stary Laskowiec, opiekun: Elżbieta Malinowska; Groszweld Wiktoria „Bal moich lal” SP Stary Laskowiec, opiekun: Elżbieta Malinowska;  Jarząbek Anna „Witaminki” SP Stary Laskowiec, opiekun: Elżbieta Malinowska; Dąbrowski Karol „Parasol dla kota” SP Stary Skarżyn, opiekun: Irena Markowska; Mężyńska Martyna „Pięknie żyć” SP Wiśniewo, opiekun: Grażyna Trzaska.

Fundatorem nagród w konkursie był Wójt Gminy Zambrów, Pan Jarosław Kos.

Dyrektor szkoły, Pan Dariusz Krystosiak, dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji przeglądu piosenki dziecięcej.

Należy nadmienić, iż laureaci konkursu wystąpią 13. 08. 2017r., w trakcie obchodów Święta Gminy, podczas Festynu Rodzinnego w Długoborzu.