Igrzyska Powiatu Zambrowskiego w drużynowym badmintonie

W dniu 22 października 2016 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły rozegrane zostały Igrzyska Powiatu Zambrowskiego w drużynowym badmintonie. W turnieju wzięło udział osiem drużyn ze szkół podstawowych z Laskowca, Osowca, Paproci, Szczodruch i Wiśniewa. W kategorii dziewcząt rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”, w kategorii chłopców systemem mieszanym.

Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Wardaszka, Sarah Nowak, Paulina Parzych, Daniel Krajewski, Bartosz Zasada i Paweł Dmochowski.

Końcowa klasyfikacja dziewcząt:

I miejsce – SP Osowiec

II miejsce – SP Wiśniewo

III miejsce – SP Szczodruchy

Końcowa klasyfikacja chłopców:

I miejsce – SP Wiśniewo

II miejsce – Paproć Duża

III miejsce – SP Stary Laskowiec

IV miejsce - SP Osowiec

V miejsce – SP Szczodruchy

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zambrowie. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły będzie reprezentować powiat zambrowski w Finale Grupy Zachodniej, który odbędzie się 13 listopada w Nowogrodzie.