Igrzyska Gminne w Indywidualnych Biegach Przełajowych

92 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Zambrów zainaugurowało rok sportowy 2016/2017. Dzieci rywalizowały w biegach przełajowych. 

Igrzyska Gminne w Indywidualnych Biegach Przełajowych odbyły się w minioną sobotę, 17 września w Porytem Jałoni. Uczestniczyli w nich uczniowie klas czwartych (rocznik 2006 i młodsi), piątych (rocznik 2005) i szóstych (rocznik 2004). Sobotnie zawody były oficjalną inauguracją roku sportowego 2016/2017 szkół podstawowych Gminy Zambrów. Łącznie w rywalizacji wzięło udział 45 dziewcząt i 47 chłopców.

Zarząd Gminny SZS składa serdeczne podziękowania wójtowi Gminy Zambrów Jarosławowi Kosowi za pomoc w organizacji zawodów oraz ufundowanie nagród rzeczowych i medali, przedstawicielkom Koła Gospodyń w Porytem Jabłoni, które przygotowały dla dzieci słodki poczęstunek, upieczone przez siebie przepyszne ciasto owocowe i napoje chłodzące, a także dla Marka Pietranika i Ryszarda Kamińskiego za przygotowanie bezpiecznej trasy biegowej oraz sprawne przeprowadzenie zawodów.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową zawodów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Dziewczęta


Dziewczęta - rocznik 2004:
1. Łada Gabriela – SP. Wiśniewo
2. Zaręba Zuzanna – SP. Poryte Jabłoń
3. Kotowska Weronika – SP. Wiśniewo
4. Grosfeld Alicja – SP. Poryte Jabłoń
5. Walczuk Zuzanna – SP. Osowiec
6. Buchowiecka Kamila – SP. Poryte Jabłoń
7. Laska Wiktoria – SP. Wiśniewo
8. Tabędzka Karolina – SP. Wiśniewo
9. Baczewska Wiktoria – SP. Stare Zakrzewo
10. Ogonowska Kamila SP. Stare Zakrzewo

Dziewczęta - rocznik 2005:
1. Grzymała Marta – Stare Zakrzewo
2. Strzeszewska Karolina – SP. Stare Zakrzewo
3. Pęska Julia – SP. Wiśniewo
4. Bałazy Milena – SP Stare Zakrzewo
5. Jastrzębska Zuzanna – SP. Stare Zakrzewo
6. Abduuluakhidova Aminat – SP. Poryte Jabłoń
7. Stupenko Wiktoria – SP. Poryte Jabłoń 
8. Ogonowska Angelika – SP. Stare Zakrzewo
9. Alejnikow Natalia – SP. Laskowiec
10. Jankowska Martyna – SP. Laskowiec

Dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze:
1. Sasinowska Aleksandra – SP. Stare Zakrzewo
2. Abdulakhidona Imani – SP. Poryte Jabłoń
3. Danowska Oliwia – SP. Poryte Jabłoń
4. Kamola Amelia – SP. Stare Zakrzewo
5. Jastrzębska Kamila – SP. Stare Zakrzewo 
6. Bączyk Emilia – SP. Wiśniewo
7. Gosiewska Anna - SP. Osowiec
8. Mieczkowska Amelia – SP. Stare Zakrzewo
9. Sienicka Aleksandra – SP. Osowiec
10. Grzymała Maja – SP. Stare Zakrzewo
11. Grzymała Joanna – SP. Stary Skarżyn
12. Mężyńska Martyna SP. Wiśniewo
13. Wilczewska Aleksandra – SP. Laskowiec
14. Baczewska Aleksandra – SP. Stare Zakrzewo
15. Jałbrzykowska Justyna – SP. Wiśniewo
16. Groszfeld Maja – SP. Laskowiec
17. Groszfeld Alicja – SP. Laskowiec
18. Kaczyńska Kinga – SP. Laskowiec
19. Buczkowska Julia – SP. Laskowiec
20. Modzelewska Aleksandra – SP. Poryte Jabłoń
21. Modzelewska Dominika – SP. Stare Zakrzewo
22. Dąbrowska Zuzanna – SP. Stary Skarżyn
23. Mocarska Natalia – SP. Stare Zakrzewo
24. Mieczkowska Zuzanna – SP. Stare Zakrzewo
25. Parda Gabriela – SP. Stare Zakrzewo

Chłopcy

Chłopcy - rocznik 2004:
1. Ołdakowski Bartłomiej – SP. Wiśniewo
2. Kijek Mateusz – SP. Stare Zakrzewo

3. Mioduszewski Paweł – SP. Stary Skarżyn
4. Mioduszewski Tomasz – SP. Laskowiec 
5. Wiśniewski Marcin – SP. Wiśniewo
6. Kalinowski Kacper – SP. Stare Zakrzewo
7. Gawrychowski Ernest – SP. Stary Skarzyn 
8. Łada Adam – SP. Wiśniewo
9. Zasada Bartosz – SP. Osowiec
10. Tyszko Krystian – SP. Stare Zakrzewo
11. Gosk Szymon – SP. Wiśniewo
12. Mężyński Jakub – SP. Wiśniewo
13. Dzhimkantov Said – SP. Poryte Jabłoń
14. Bisiev Sultanbek – SP. Poryte Jabłoń
15. Wiśniewski Paweł – SP. Stary Skarżyn

Chłopcy - rocznik 2005:
1. Szeligowski Marcin – SP. Wiśniewo
2. Murawski Adam – SP. Stare Zakrzewo
3. Leśniewski Bartłomiej – SP. Wiśniewo
4. Zaremba Przemysław – SP. Wiśniewo
5. Jastrzębski Damian – SP. Stare Zakrzewo 
6. Jałbrzykowski Piotr – SP. Stare Zakrzewo

Chłopcy - rocznik 2006 i młodsi:
1. Ołdakowski Patryk – SP. Wiśniewo
2. Kamiński Jakub – SP. Poryte Jabłoń 
3. Duchnowski Jakub – SP. Poryte Jabłoń
4. Świderski Aleksander – SP. Wiśniewo
5. Konopka Bartosz – SP. Wiśniewo
6. Gawkowski Tomasz – SP. Laskowiec
7. Jaworowski Piotr – SP. Osowiec
8. Malinowski Łukasz – SP. Poryte Jabłoń
9. Wiśniewski Krzysztof – SP. Stary Skarżyn
10. Żelaźnicki Mateusz – SP. Laskowiec
11. Zaremba Piotr – SP. Laskowiec
12. Grzymała Maciej - SP. Stare Zakrzewo
13. Zaremba Michał – SP. Wiśniewo
14. Michalski Piotr – SP. Osowiec
15. Jokst Dominik – SP. Poryte Jabłoń
16. Olszewski Piotr – SP Wiśniewo
17. Rogowski Konrad – SP. Stare Zakrzewo
18. Gołaszewski Michał – SP. Laskowiec
19. Tabędzki Jakub – SP. Wiśniewo
20. Szyszka Kacper – SP. Poryte Jabłoń
21. Gosk Hubert – SP. Laskowiec
22. Baczewski Kacper – SP. Stare Zakrzewo
23. Cholewicki Kacper – SP. Wiśniewo
24. Szabłowski Jakub – SP. Stare Zakrzewo
25. Pisarski Kacper – SP. Stare Zakrzewo
26. Rakowski Paweł – SP. Stare Zakrzewo