MISTRZOSTWA GMINY ZAMBRÓW W BADMINTONIE

Mistrzostwa Gminy Zambrów w badmintonie!

Uczniowie Szkół Podstawowych rywalizowali w Mistrzostwach Gminy Zambrów w badmintonie. Mistrzostwa Gminy Zambrów odbyły się 8 października w sali gimnastycznej w Osowcu. W turnieju rywalizowało sześć drużyn. Trzy drużyny w kategorii chłopców – SP. Wiśniewo, SP Stary Laskowiec i SP Osowiec i trzy drużyny w kategorii dziewcząt z tych samych szkół. Rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”. Sędziowie zawodów: Marek Pietranik, Alicja Morysewicz i Karolina Maliszewska.

Końcowa klasyfikacja dziewcząt:

I miejsce – SP Osowiec

II miejsce – SP Wiśniewo

III miejsce – SP Stary Laskowiec

Końcowa klasyfikacja chłopców:

I miejsce – SP Wiśniewo

II miejsce – SP Osowiec

III miejsce – SP Stary Laskowiec

Zarząd Gminny SZS składa serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Zambrów - Jarosława Kosa za ufundowane puchaty i nagrody rzeczowe, które otrzymała każda drużyna biorąca udział w turnieju. Dziękujemy również Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Osowcu - Dariuszowi Krystosiakowi za udostępnienie szkoły oraz sali gimnastycznej.