Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

W dniu 27 czerwca 2014 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony zakończeniu roku szkolnego. Świadectwa ukończenia szkoły otrzymali uczniowie klasy VI. Wyróżniono pozostałe dzieci za edukacje, sukcesy sportowe na poziomie województwa oraz kraju oraz frekwencję. Jak co roku wręczono wyróżnienia dla rodziców za zaangażowanie na rzecz naszej placówki. W tym roku nagrody książkowe – „Historia Polski” otrzymali:

- Maria i Arkadiusz Kozłowscy

- Małgorzata i Dariusz Nowaccy

- Anna i Zbigniew Przeździeccy

- Monika i Janusz Sasinowscy

- Joanna i Andrzej Ferenc.

Gratulujemy.

Ponadto wręczono listy gratulacyjne za pomoc w zagospodarowaniu placu szkolnego Paniom: Agnieszce Chmielewskiej, Agnieszce Piszczatowskiej oraz Reginie Kaczyńskiej.

Pani Maria Grodzka Gardocka otrzymała podziękowanie za organizację w Internecie akcji zbierania zużytych baterii.

Życzymy wszystkim pogodnych oraz bezpiecznych wakacji.