Sukcesy sportowe naszych uczniów

Wyniki uczniów naszej szkoły w Mistrzostw Grupy Zachodniej w Indywidualnych Biegach Przełajowych w dn. 6.10.2013 r.:

:: Wioleta Jaworowska SP Osowiec – 12. miejsce w kl. IV

:: Adam Reluga SP Osowiec – 1. miejsce w kl. IV

Wyniki uczniów z naszej szkoły w Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w dn. 19.10.2013 r.:

:: Wioleta Jaworowska SP Osowiec – 18. miejsce w kl. IV

:: Adam Reluga SP Osowiec – 5. miejsce w kl. IV

Warto dodać, że dwa dni wcześniej w Łapach odbyły się biegi uliczne „od Karolka do Karola”, gdzie z powodzeniem startowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Osowcu. Najlepiej spisali się Adam Reluga i Wioleta Jaworowska, którzy zajęli odpowiednio 1. i 2. miejsce w swoich biegach.

25 października w Sokołach odbył się XIX Bieg Niepodległości, gdzie również startowali uczniowie z naszej szkoły. Najlepsze wyniki uzyskali:

:: Wioleta Jaworowska SP Osowiec – 2. miejsce w kl. IV

:: Adam Reluga SP Osowiec – 2. miejsce w kl. IV

Gratulujemy Wiolecie oraz Adamowi tak wielkich sukcesów sportowych.

W naszej szkole rozegrano również dwa turnieje powiatowe – badminton, unihokej  oraz jeden gminny – w tenisie stołowym.