Sukces naszych uczniów

We  czwartek, 22 marca 2012r., w Szkole Podstawowej nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku, odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.W tym roku naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy szóstej. Anna Wyszyńska została laureatką konkursu z języka polskiego i konkursu przyrodniczego, a Julia Szeligowska - laureatką konkursu języka polskiego.

Wszyscy laureaci, w tym nasi uczniowie, otrzymali z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty zaświadczenie, które jednocześnie zwalnia ich z obowiązku pisania sprawdzianu kompetencyjnego po szkole podstawowej i jest równoznaczne z otrzymaniem z tego egzaminu maksymalnej ilości punktów. Gratulujemy uczennicom, rodzicom oraz opiekunom - Pani Teresie Rosie oraz Dorocie Koniecznej.