Mikołajki 2011

Mikołajki to szczególny dzień w roku. Obchodzone w Polsce 6 grudnia angażują siły wszystkich dorosłych w to, aby dzieciom sprawić odrobinę radości.  Mikołajkowych prezentów nie mogło zabraknąć też w naszej szkole. Panie z trójek klasowych sprawiły, że wszystkie  maluchy otrzymały słodkie upominki.  W  klasach  IV- VI już kilka dni wcześniej każdy uczeń wylosował  nazwisko osoby, dla której  miał  przygotować prezent. Było mnóstwo kolorowych, bajecznych, pachnących  maskotek, perfum, gier, skarbonek, przyborów  szkolnych.

Dodatkowo  z okazji mikołajek uczniowie klas I-II  gościli w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie. Maluchy z zachwytem obejrzały spektakl „Brzydkie Kaczątko”, w którym   wystąpili  aktorzy Teatru Form Różnych w Zambrowie. Po zakończeniu przedstawienia do dzieci przyszedł Mikołaj z workiem cukierków.  Wspólny wyjazd dostarczył uczniom wiele uśmiechu i radości