Wycieczka uczniów klas IV i V.

Dnia 06.06.2024 r w czwartek uczniowie z klas 4-6 pod opieką pań: Katarzyny Godlewskiej, Katarzyny Perkowskiej i Bogumiły Milewskiej uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku. Pierwszym punktem wycieczki był paintball laserowy oraz pokoje zagadek w „Logic Games” gdzie uczniowie rozwijali umiejętności logicznego myślenia oraz pracy zespołowej, a przede wszystkim doskonale się bawili. Kolejnym punktem wycieczki było  Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz piwnice Pałacu Branickich. Uczniowie zostali oprowadzeni przez przewodnika oraz zapoznani z historią tych miejsc. Zrobili  także piękne, różnokolorowe mydełka, które zabrali ze sobą do domu. Pałac Branickich słynie także z wspaniałych ogrodów, które również odwiedziliśmy.

Na zakończenie zajechaliśmy do McDonald ‘s  na wspólny posiłek.

To był bardzo udany dzień pełen wrażeń. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia zdjęć z tej wyprawy.