Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 było okazją do wielu uśmiechów, ale również wzruszeń. Pożegnaliśmy naszych absolwentów, którzy kończąc klasę VIII wyruszają w dalszą edukacyjną podróż. Podziękowaliśmy również Pani Grażynie Malinowskiej, która po wielu latach pracy z najmłodszymi pokoleniami odchodzi na emeryturę. W trakcie apelu nastąpiło również uroczyste przekazanie sztandaru przez uczniów klasy VIII, a uczniowie, którzy zasłużyli się wysokimi wynikami w nauce, sporcie oraz stuprocentową frekwencją, otrzymali nagrody. Uczniowie klasy VII pożegnali starszych kolegów wręczając im medale za ich indywidualne, niejednokrotnie zabawne zasługi. W przygotowanym przez Pana Pawła Leśniewskiego apelu nie zabrakło jeszcze jednego humorystycznego akcentu - scenki przedstawiającej szkołę, w której uczniowie... noszą w plecakach komputery i zdobywają kolejne poziomy w grach. Czy to nie marzenie każdego żaka? Okazuje się, że jednak nie...
Życzymy wszystkim naszym uczniom oraz nauczycielom wspaniałych i słonecznych wakacji.