Mały Solista

Po trudnościach związanych z pandemią, bez ograniczeń w naszej szkole odbył się X Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Mały Solista”.

W konkursie udział wzięło 18 solistów ze szkół i przedszkoli terenu Gminy Zambrów.

Konkurs rozstrzygnięto w 6 kategoriach:

I – 4 latki,

II- 5-latki,

III- 6 latki,

IV- klasa I,

V- klasa II,

VI- klasa III.

Komisja konkursu w składzie

Zbigniew Chajęcki – przewodniczący Komisji, Jolanta Wielgat – członek Komisji oraz Anna Turowska – członek Komisji oceniła wykonawców według następujących kryteriów: ogólny wyraz artystyczny, muzykalność oraz dobór repertuaru do wieku.

Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I

I – miejsce – Klaudia Śledziewska – SP Stare Zakrzewo, opiekun Katarzyna Zalewska

Kategoria II

I – miejsce – Aleksandra Kos – Przedszkole Samorządowe Gminy Zambrów, opiekun Maria Ostrowska

Kategoria III

I miejsce – Wiktoria Wyrzykowska – SP Stare Zakrzewo, opiekun Marzena Szyszło

Kategoria IV

I – miejsce – Ernest Gardocki – SP Osowiec, opiekun Mariola Tryniszewska

Kategoria V

I – miejsce- Wiktoria Zalewska – SP Stary Laskowiec, opiekun Sylwia Domian

Kategoria VI

I – miejsce- Paulina Lubiejewska – SP Wiśniewo, opiekun Małgorzata Ołdakowska

Wyróżnieni zostali wykonawcy:

Anna Kotowska – SP Wiśniewo, opiekun Marta Gołaszewska

Julia Przeździecka – SP Osowiec, opiekun Grażyna Malinowska

Blanka Gawrychowska  – SP Stary Skarżyn, opiekun Eliza Gołaszewska

Wiktoria Mieczkowska – Przedszkole Samorządowe Gminy Zambrów, opiekun Magdalena Lipska

Aleksandra Tyborowska – SP Stary Skarżyn, opiekun Monika Turowska

Maria Tyborowska – SP Stary Skarżyn, opiekun Magdalena Śledziewska

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane i wręczone przez Wójta Gminy Zambrów Jarosława Kosa.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom talentu. Dziękujemy rodzicom, opiekunom i nauczycielom za przygotowanie, życząc jak najwięcej sukcesów.

Laureaci X Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej "Mały Solista" wystąpią na scenie Młodego Artysty podczas Święta Gminy Zambrów.

źródło zdjęć: zambrowiacy.pl